Stabilizator kolana Active Runners

Stabilizator kolana Active Runners

39.00 zł

79.00 zł

(oszczędzasz: 40.00 zł)

Nowe

- +

Opis produktu

Stabilizator Active Runners marki VitalCraft
Opaska Active Runners marki VitalCraft to wysokiej jakości stabilizator na kolano przeznaczony dla osób aktywnie spędzających czas. Polecany szczególnie biegaczom, ale idealnie znajdzie zastosowanie również przy jeździe na rowerze, grze w piłkę nożną czy koszykówkę. Główną jego zaletą jest stabilizacja całego stawu jak i odciążenie mięśni oraz ścięgien. Stosowanie stabilizatora znacznie zmniejsza szanse na kontuzję.


Stabilizator Active Runners wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Oddychający neopren zapewni wygodę jak i odpowiednie wsparcie. Naszyte wzmocnienia stabilizujące staw są bardzo elastyczne, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdego kolana. Silikonowe aplikacje na wewnętrznej stronie opaski zapewnią idealne utrzymanie się stabilizatora na nodze.


Wspomaganie rzepki kolanowej zapewnia stabilizacje podtrzymuje ją we właściwej pozycji. Regulowane pasy zapewniają indywidualne dopasowanie i kontrolowany ucisk. Oprawione krawędzie i gładkie szwy zapobiegają powstawaniu podrażnień i otarć. Długość do: 60cm Wysokość: 19,5cm

Napisz recenzję

1. Oceń produkt

  • Jak oceniasz ten produkt?

2. Napisz opinię